Valera United VMU-AV60-937 Heated Multi-Deck Display
Product Code: VMU-AV60-937
Stainless steel exterior and interior Undershelf lighting for better product illumination Energy saving night blind Panoramic end walls Ticket strips Supplied with four adjustable shelves Temperature range: 60- 65 degreesC Electrical loading: 13A 230V~ 937mm x 620mm x 1927mm Two years parts and one year labour warranty