Synergetic TGX18-24S 20W 24"" Shatterproof UV Tube
Product Code: TGX18-24S
Synergetic 368nm / 540nm Shatterproof Ultra Violet tube for electronic fly killers 18W 24"" long Correct replacement shatterproof tube for: Insect-O-Cutor IND41 Stainless Steel 40W (IND42) Insect-O-Cutor IND41 White 40W (IND41) Insect-O-Cutor IND61 Stainless Steel 60W (IND62) Insect-O-Cutor IND61 White 60W (IND61) Insect-O-Cutor IND65 Stainless Steel 80W (IND66) Insect-O-Cutor IND65 White 80W (IND65)