Synergetic TGX15-18S 15W 18"" Shatterproof UV Tube
Product Code: TGX15-18S
Synergetic 368nm / 540nm Shatterproof Ultra Violet tube for electronic fly killers 15W 18"" long Correct replacement shatterproof tube for: Insect-O-Cutor Allure 30 (ZC010) Insect-O-Cutor HyGenie (M11) Insect-O-Cutor IND35 30W Insect-O-Cutor Uplighter (301W and 301)