Simply Stainless SS021200 Stainless Steel Wall Bench
Product Code: SS021200
Simply stainless 1200mm wall bench Top quality No.4 finish 1.2mm top with 3mm core Rear upstand Undershelf 'Stability and knock' tested Easy to assemble flatpack system 1200mm x 600mm x 900mm